0 Items
0 (850) 441 18 13 / 11:00 - 17:00 info@umobiq.com

Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

UmobiqTeslimat işleyişi;

Umobiq mobil uygulamalara yönelik çözümler sunmaktadır. Hazır çözümler kapsamında yer alan uygulamalar kişi  / firmaya özel hale getirilir. Özel çözümler müşteri talepleri doğrultusunda oluşturulur. Ödemeler Kredi Kartı ve Banka Havalesi ile gerçekleştirilir. Banka havalesi olarak OdaklıPazar İnternet ve Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. hesabı kullanılır.

Dosya indirme işleyişi;

Ödemenizi başarıyla tamamladıktan ve mobil uygulamanız oluşturulduktan sonra Umobiq uygulamayı ilgili platformlarda yayınlar. Eğer alıcı uygulamayı kendisi yayınlamak isterse Umobiq oluşturduğu uygulamayı mail yoluyla alıcıya iletir. Yıllık yayınlama sorumluluğu alıcıya aittir.

Üyelik/Abonelik kayıt işleyişi;

Umobiq üyelik ücretsizdir. Ancak herhangi bir uygulamaya sahip olduğunuz anlamına gelmez. Ödeme yaptıktan ve uygulamanız yayınlandıktan sonra üyeliğiniz satın almış olduğunuz uygulamanın marketlerde yayınlanması için gerekli olur. 1 yıl sonunda mobil uygulamanın marketlerde yayınlanmasına devam etmek isterseniz üyeliğinizi yenilemeniz gerekir. Üyelik yenilemesi yapılmaz ise mobil uygulama marketten kaldırılır. Üyelik ücretleri OdaklıPazar hesap numaralarına yatırılır ya da Umobiq Kredi Kartı ödeme altyapısı kullanılır.