0 Items
0 (850) 441 18 13 / 11:00 - 17:00 info@umobiq.com

İade ve İptal Politikası

Umobiq İade ve İptal Politikası

Umobiq Mobil Uygulama Hizmetleri, OdaklıPazar İnternet ve Yazılım HizmetleriLTD. ŞTİ. Kuruluşudur.

umobiq.com web sitesinde yer alan “Hazır çözümler” ve “Özel Çözümler” uzak mesafeli satış sözleşmesi kapsamında iade ve iptal politikası çerçevesinde korunur.

umobiq alıcının ödeme yaptığı Hazır Çözümler ve alıcıya özel olarak tasarlanmış Özel çözümler için ödeme yapar. Umobq en az 3 gün sonra “Hazır çözümleri” yayınlar. Özel çözümlerin yayınlanma süresi mobil uygulamaya bağlı olarak değişir.

Her iki çözümde de (Hazır çözümler , Özel çözümler) iademiz yoktur. Mobil uygulamaya yönelik ihtiyaçlar belirlendikten, ödeme yapıldıktan ve çalışma başlatıldıktan sonra iade yapılamaz.

İade ve iptal politikası “Uzak mesafeli satış sözleşmesi” kapsamındadır. Cayma Hakkı İstisnaları Bölümünün 15. Maddesinin fıkralarında belirtildi üzere iade ve iptal yapılamaz.

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

İş bu çerçevede Umobiq tarafından alıcıya teslim edilmek için üzerinde çalışılan özelleştirilmiş tasarımlara ya da hazır tasarımlara ait yapılan ödemeler iade edilmez.

Alıcının yaptığı iptal ya da iade talebinin kabul edilmesi için Umobiq!’in tasarım üzerinde mesai harcamamış olması gerekir.